Kategoria: I liga

Czas na 6. kolejkę w I i II lidze. Nasze żużlowe typy bukmacherskie

Sezon żużlowy pędzi jak szalony i w ten weekend zaczynamy już 6. kolejkę ścigania we wszystkich trzech ligach. Największe zainteresowanie budzi oczywiście PGE Ekstraliga, ale I i II liga już dawno udowodniły, że one również są w stanie zaoferować ciekawe mecze. Przykładów nie trzeba szukać daleko. W poprzedniej kolejce w … Więcej »

Piąta kolejka w niższych ligach. Nasze typy na żużlową I i II ligę

Sezon na pierwszoligowych torach rozkręca się na dobre. Już dzisiaj na start 5 kolejki o godzinie 19:30 Arged Malesa Ostrów podejmie na własnym torze Orzeł Łódź. W Ostrowie „szpital” dobiega końca więc Musielak i Palovaara wracają po kontuzjach. Orzeł przyjedzie podrażniony po sensacyjnej czwartkowej porażce z Wybrzeżem Gdańsk. W niedziele … Więcej »

I liga. Trzecie rozdanie na zapleczu PGE Ekstraligi. Co warto zagrać?

Przez pogodę terminarz żużlowy mocno nam się rozsypał, przez co w II kolejce I ligi odbyło się „aż” jedno spotkanie. Emocje w Ostrowie były za to wyborne, bo właśnie gospodarze wygrali z ROW-em Rybnik 45:44. W III kolejce znów mogą być problemy, bo choć sobota ma być przyjemna i pogodna, … Więcej »

Dodano: 20 kwietnia 2023  Autor: Sylwek Kategoria: I liga Typy

I liga. II kolejka z dwoma niedzielnymi meczami i poniedziałkowym deserem

Inauguracja I ligi chyba nie mogła wypaść lepiej pod względem emocji. Trzy mecze które się odbyły skończyły się odpowiednio 8-punktową wygrana Polonii, 5-punktową Wybrzeża i 6-punktową PSŻ-u Poznań. Czy podobnie ciekawie będzie w II kolejce? W niedzielę na zapleczu zobaczymy 2 mecze – Orzeł Łódź kontra Wybrzeże Gdańsk oraz starcie … Więcej »

Dodano: 15 kwietnia 2023  Autor: Sylwek Kategoria: I liga Typy

Inauguracja I ligi. Przewidywania, analizy i typy na I kolejkę

Choć największe emocje wywołuje inauguracja PGE Ekstraligi, to nie zapominamy oczywiście o jej zapleczu. Od kilku lat I liga posiada swój unikalny klimat, a według niektórych mecze są ciekawsze od tych ekstraligowych. Ile osób, tyle opinii i… typów, a właśnie nad typami ną I ligę się pochylimy. Wiemy już, że … Więcej »

Typy na żużlową I ligę. Kto wyszarpie awans do PGE Ekstraligi?

Czas przyjrzeć się wszystkim drużynom, które będą między sobą walczyć w sezonie 2023 na ekstraligowym zapleczu. Kto niespodziewanie wystrzeli? Kto zawiedzie? Kto zrobi wynik ponad swoje możliwości, a kto pojedzie poniżej swojego potencjału? Najbliższa I-ligowa kampania zapowiada się znakomicie, podobnie z resztą jak w roku minionym. Przynajmniej trzy drużyny głośno … Więcej »

Dodano: 1 kwietnia 2023  Autor: dwight Kategoria: I liga Tagi: