Przez pogodę terminarz żużlowy mocno nam się rozsypał, przez co w II kolejce I ligi odbyło się „aż” jedno spotkanie. Emocje w Ostrowie były za to wyborne, bo właśnie gospodarze wygrali z ROW-em Rybnik 45:44. W III kolejce znów mogą być problemy, bo choć sobota ma być przyjemna i pogodna, to w niedzielę… znów deszcze. W sobotę w Poznaniu beniaminek, czyli polskie „PeEsŻe(t)” pojedzie z Orłem. W niedzielę natomiast o ile pogoda pozwoli odbędą się 3 spotkania. O 14 pojadą 2 mecze – Polonia Bydgoszcz kontra ROW Rybnik oraz Wybrzeże Gdańsk z Falubazem Zielona Górą. Potem o 16 żużlowego weekendu ciąg dalszy i ostatni mecz tej kolejki w I lidze, czyli starcie Landshut Devils z Ostrovią. Typy żużlowe na wszystkie mecze trzeciej rundy spotkań znajdziecie na naszej stronie, a mówiąc dokładniej właśnie na tej stronie, pod tym tekstem. Nie zabraknie też typów na zakłady head-t0-head, czyli który zawodnik zdobędzie więcej punktów oraz naszych przewidywań na poniżej/powyżej, a więc na sumę punktów jednego zawodnika. Jak co kolejkę na pewno będzie w czym wybierać, bo nawet w II kolejce, gdzie „pojechał” tylko jeden mecz, mieliśmy dla Was 3 typy z analizami na spotkanie Ostrovii z ROW-em. A teraz czas na trzecie rozdanie w I lidze, oby bez deszczu i oby z jak największym profitem. W oczekiwaniu na mecze polecamy naszą zapowiedź sezonu w I lidze oraz recenzję bukmachera LVBET z instrukcją jak odebrać 20 PLN za darmo.

PSŻ Poznań – Orzeł Łódź – typy i analizy

  • PSŻ Poznań – Orzeł Łódź
    Typ: Antonio Lindback powyżej 10.5 pkt
    Kurs: 2.00 (LVBET)
    @Jajs

W sobotnim spotkaniu 3 kolejki 1 ligi żużlowej PSŻ Poznań podejmie na własnym torze Orzeł Łódź. Sezon rozkręca się na dobre więc kontynuujemy typowanie żużla i na dziś dobrze wygląda over punktowy Antonio Lindbacka. Czarnoskóry Szwed był liderem swojej drużyny podczas inauguracyjnego meczu ligowego. Poznań wygrał spotkanie z Landahut Devils 48-42 a Antonio zapisał na swoim koncie 11 oczek + 1 bonus.

Dzisiaj Lindback ponownie pojedzie z numerem 11, bez wątpliwości numerem bardzo dobrym. Co prawda zaczyna w 1 biegu z pola zewnętrznego ale 12 bieg pod taśmą z dwójką juniorów. W parze x2 Adrian Gała, którego forma jest zagadką, ponieważ nie pojechał w pierwszym meczu. Po razie do parowymi Antona będą Kevin Fajfer oraz junior. Koledzy z pary zdecydowanie nie są najwyższych lotów. Z zespołu łódźkiego Antonio tylko raz pojedzie naprzeciw liderów Orła – Nielsa Kristiana Iversena oraz Timo Lahtiego. Dwukrotnie zmierzy z doświadczonym Tomaszem Gapńskim i po razie zawodnicy także w zasięgu Szweda: Mateusz Tonder, Jakub Jamróg.

Typy żużlowe na ten mecz nie są oczywiste, drużyna Orła wyglada solidnie, ale Lindback na swoim torze powinien być mocny. Linia nie jest wygórowana i 11 punktów jest najbardziej realne w wykonaniu Szweda.

Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik – typy i analizy

  • Typy pojawią się gdy bukmacherzy wystawią ofertę czyli rano, w dniu meczu

Wybrzeże Gdańsk – Falubaz Zielona Góra – typy i analizy

  • Typy pojawią się gdy bukmacherzy wystawią ofertę czyli rano, w dniu meczu

Landshut Devils – Ostrovia Ostrów – typy i analizy

  • Typy pojawią się gdy bukmacherzy wystawią ofertę czyli rano, w dniu meczu

 

 

LVBET – 20 PLN za darmo dla nowych graczy – wpisz kod: TYPYZUZLOWE

Dodano: 20 kwietnia 2023  Autor: Sylwek Kategoria: I liga Typy