Kategoria: II liga

Czas na 6. kolejkę w I i II lidze. Nasze żużlowe typy bukmacherskie

Sezon żużlowy pędzi jak szalony i w ten weekend zaczynamy już 6. kolejkę ścigania we wszystkich trzech ligach. Największe zainteresowanie budzi oczywiście PGE Ekstraliga, ale I i II liga już dawno udowodniły, że one również są w stanie zaoferować ciekawe mecze. Przykładów nie trzeba szukać daleko. W poprzedniej kolejce w … Więcej »

Piąta kolejka w niższych ligach. Nasze typy na żużlową I i II ligę

Sezon na pierwszoligowych torach rozkręca się na dobre. Już dzisiaj na start 5 kolejki o godzinie 19:30 Arged Malesa Ostrów podejmie na własnym torze Orzeł Łódź. W Ostrowie „szpital” dobiega końca więc Musielak i Palovaara wracają po kontuzjach. Orzeł przyjedzie podrażniony po sensacyjnej czwartkowej porażce z Wybrzeżem Gdańsk. W niedziele … Więcej »

Nasze spojrzenie i typy na II ligę. Kolejarze w końcu wjadą wyżej?

Sezon żużlowy w Polsce, jak i na świecie nabiera rozpędu. Za nami pierwsze mecze sparingowe,memoriały i towarzyskie turnieje. Pora przyjrzeć się, jak wygląda sytuacja na najniższym szczeblu ligowym w Polsce i na jakie typy bukmacherskie się zdecydować przed zbliżającym się sezonem. Zakłady bukmacherskie na tym poziomie są lubiane przez graczy, … Więcej »

Dodano: 29 marca 2023  Autor: dwight Kategoria: II liga Tagi: