Kategoria: Grand Prix

10. runda. Grand Prix Polski w Toruniu. Typy żużlowe i analizy

Kto by się spodziewał, że walka o tytuł najlepszego zawodnika na świecie tak się zaostrzy przed ostatnią rundą cyklu. Ostatnia dyskwalifikacja Bartka Zmarzlika otworzyła drogę Lindgrenowi na dogonienie Polaka i wszystko rozstrzygnie się na Motoarenie. Z tej okazji zapraszamy na nasze typy bukmacherskie na GP Torunia. Sześć punktów dzieli obu … Więcej »

Dodano: 30 września 2023  Autor: Sylwek Kategoria: Grand Prix Typy

9. runda. Grand Prix Danii w Vojens. Typy żużlowe i analizy

Cierniak wczoraj, Zmarzlik dziś? Bardzo możliwe, aby duńskie Vojens było w tym roku bardzo szczęśliwe dla Polaków i ich kibiców. Kilkanaście godzin temu obronę tytyułu IMŚJ mógł świętować Mateusz, a dziś wielce prawdopodobne, że z seniorskiego tytułu będzie się cieszył jego klubowy kolega. Z racji kolejnych zawodów zapraszamy na nasze … Więcej »

Dodano: 16 września 2023  Autor: Sylwek Kategoria: Grand Prix Typy

7. runda. Grand Prix Łotwy. Typy żużlowe i analizy

Pora na kolejną dawkę żużlowych emocji, a co za tym idzie na kolejne typy. Grand Prix Łotwy już dziś wieczorem, będzie to kolejna runda cyklu SGP w sezonie 2023. Zawody zapowiadają się niezwykle emocjonująco z racji, że GP pojedzie w Rydze po raz pierwszy w historii, więc nie będzie tu … Więcej »

6. runda. Grand Prix Szwecji. Typy żużlowe i analizy

Jedziemy z VI rundą indywidualnuch mistrzostw świata. Jak zawsze przy okazji tego cyklu mamy dla Was typy na Grand Prix Szwecji. Pora na zawody w Malilli. W cyklu po tytuł pędzi jak burza Bartek Zmarzlik, który również dziś typowany jest przez bukmacherów, jako faworyt do wygranej. Oprócz niego duże szanse … Więcej »

5. runda. Grand Prix w Gorzowie. Typy żużlowe i analizy

Dziś w późnych godzinach wieczornych będziemy na półmetku rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata. V runda rywalizacji rozpocznie się o godzinie 19:00 w Gorzowie. Jak zawsze mamy dla Was na to zdarzenie typy żużlowe. Grand Prix Polski na Jancarzu to już praktycznie cykliczna impreza bez której kibice nie wyobrażają sobie cyklu. … Więcej »

4. runda. Grand Prix w Teterow. Typy żużlowe i analizy

Cykl Grand Prix nabiera rozpędu, drugą sobotę z rzędu ujrzymy najepszych żużlowców na świecie w jednym miejsce. Tym razem będzie nim Teterow,a dokładniej Bergring Arena. Jest to etatowy owal w kalendarzu, zawody odbywają się tu praktycznie co roku, choć nie jest to ulubione miejsce czołowych zawodników, często dochodzi tu do … Więcej »

3. runda. Grand Prix Pragi. Typy żużlowe i analizy

Kontynuujemy wspaniały weekend z żużlem. Po wczorajszych sukcesach Polaków w SGP2, dziś liczymy na równie dobry występ Polaków w Grand Prix. Tym razem cykl zawita do Pragi, gdzie odbędzie się 3. runda tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata. Oczywiście oprócz typów na PGE Ekstraligę czy niższe ligi polski, mamy dla Was również … Więcej »

2. runda. Grand Prix Warszawy. Typy żużlowe i analizy

Przed nami GP Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie, czyli największe żużlowe wydarzenie w 2023 roku. Największe to oczywiście nasze, subiektywne zdanie, jednak nie da się unikać takiego zwrotu względem zawodów, które odbywają się na jednym z największych obiektów sportowych w Europie. Jakby tego było mało to stawka jest znakomita, … Więcej »

Zakłady na zwycięzcę Grand Prix 2023. Bartosz Zmarzlik znów to zrobi

Ktoś może mnie poprawić, że w zdaniu tytułowym nie ma na końcu znaku zapytania. Spieszę, jednak z odpowiedzią, iż zdanie to jest skonstruowane poprawnie i celowo zamiast pytajnika umieściłem tam kropkę. LVBET jako jeden z pierwszy bukmacherów postanowił wystawić kursy na Indywidualne Mistrzostwo Świata w sezonie 2023. Na liście znalazło Więcej »