Żużlowa niedziela w najlepszej lidze na świecie startuje w Krośnie, gdzie miejscowe Wilki podejmą gorzowską Stal. Czas więc przyjrzeć się ofercie bukmacherskiej i znaleźć na to wydarzenie jakieś ciekawe zakłady. PGE Ekstraliga w piątek nie zawiodła i rezultaty okazały się dość przewidywalne. Wilki nieźle zaczeły jak na beniaminka. Wygrane z Grudziądzem i Toruniem oraz nieznaczna porażka z Lesznem napawają optymizmem krośnieńskich kibiców i apetyty przed rywalizacją ze Stalą są duże. W Gorzowie względny spokój, póki co rezultaty dość przewidywalne. Bartka Zmarzlika Oskarem Fajferem zastąpić się nie dało, więc i ciśnienia na wynik wielkiego nie ma, choć goście takie mecze jak z Wilkami gorzowianie muszą wygrywać, bo wielu wyjazdowych zwycięstw w tym sezonie mogą nie mieć. Zachęcamy do zapoznania się, jak wyglądają nasze typy ekspertów na to spotkanie.

Wilki Krosno – Stal Gorzów – typy PGE Ekstraliga

  • Jason Doyle powyżej 10.5 pkt kurs – 1.55 (LVBET)

W pierwszym niedzielnym meczu PGE Ekstraligi Wilki Krosno pojadą ze Stalą. Kontynuując typowanie żużla spróbuje zagrać w kierunku lidera gospodarzy Jasona Doyla. Australijczyk świetnie radzi sobie w cyklu GP, w lidze jeździ dobrze ale ciągle brakuje tego błysku. Dzisiaj mecz z gorzowską Stalą i liczę na to, że Jason zaprezentuje tą lepszą wersję samego siebie. Co prawda w Ekstralidze jego wyniki nie powalają ale na własnym torze jego wyniki są znacznie lepsze niż w meczach wyjazdowych. Odpowiednio 12 oraz 10+2 punktów zdobytych do tej pory na torze w Krośnie pozwalają wierzyć, że dzisiejsza linia zostanie pokryta.

Jason dzisiaj pojedzie z nowym dla siebie numerem 13. Zacznie w parze z Kasprzakiem a rywalami będą poobijany po upadku w lidze duńskiej Thomsen oraz Fajfer. Następnie dwukrotnie w parze junior a przeciwnicy to: Woźniak i Fajfer oraz Vaculik z Jasińskim. Rywale w zasięgu, szczególnie obowiązek to nie mieć wpadek z Fajferem czy Jasińskim. Najtrudniejsze zadanie wydaję się być w biegu 13 gdzie pod taśmą ustawią się Thomsen i Vaculik jednak Doyle spokojnie może pokonać obu zawodników tym bardziej, że zna już tor w Krośnie, a dla rywali może być nawet przez cały mecz zagadkowy.

Mecz w Krośnie nie jest łatwy do wytypowania. Jednak z oferty typy bukmacherskie na PGE Ekstraligę wybrałem opcję na over Jasona. Lekkim faworytem tego meczu są dla mnie gospodarze więc myślę, że Doyle pomoże Wilkom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa na swoim torze.@Jajs

 

  • Andrzej Lebiediew powyżej 8,5 pkt – kurs 1,80 (LVBET)

Zaskoczyła nas dzisiejsza linia na Andrzeja, bo nawet w porównaniu do poprzednich meczów jest niższa, a forma Łotysza zdaje się być dobra i stabilna, do tego dochodzi rywal, który jest w zasięgu krośnian. Stąd jeśli szukacie typy bukmacherskie na żużel w spotkaniu Wilków z Apatorem to sugerujemy Wam opcję overową Lebedevsa.

Lider Wilków jedzie dziś spod dziewiątki, co oznacza na rozkładzie jednego juniora, ale poza tym nasz faworyt ma bardzo fajne do punktowania biegi. Ciężki będzie tylko początek, choć na nie obsypanym jeszcze torze również jesteśmy optymistami. Rywalizacja z Vaculem i Woźniakiem może być jednak trudna, ale w parze z Milikiem liczymy tu przynajmniej na dwójkę Andrzeja. Później będzie już dużo łatwiej. Na koniec drugiej serii walka z Thomsenem o trójkę, bo Świdnicki i Paluch nie powinni być zagrożeniem. W dziewiątym biegu zagrozić może tylko Woźniak (poza tym znowu Świdnicki i Jasiński). W jedenastym walka seniorów, ale w parze z Kasprzakiem na Fajfera i ponownie Szymka. Według nas linia 8,5 może zostać pokryta już przed nominowanymi, bo dwupunktowe zdobycze to praktycznie mus, a pewnie i jakieś trójki wpadną na konto Łotysza.

Typy ekspertów stawiają Lebedevsa dziś w głównych rolach, linie wystawione przez bukmacherów już niekoniecznie, więc musimy z tego korzystać. Wam również polecamy ten zakład, który wydaje się być bardzo atrakcyjny przy takiej linijce i kursie.

  • A. Thomsen powyżej 9,5  punktów – 2,00 (LVBET)

Dzisiaj kontynuujemy zmagania żużlowe, tak więc pora na kolejne typy PGE Ekstraligi. W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Wilki Krosno podejmą Stal Gorzów. Można śmiało stwierdzić, iż oba zespoły zaskakują „in plus”. Tym razem przyjrzymy się zawodnikowi gości Andersowi Thomsenowi. Bukmacherzy wystawili dość niską linię na zawodnika Stali Gorzów. Zapewne przyczyną był upadek w lidze duńskiej, ale zawodnik ma być zdolny do jazdy. Ponadto tor w Krośnie jest dość wymagający.

Thomsen jest zdecydowanym liderem gorzowskiego zespołu. Duńczyk legitymuje się średnią ponad dwupunktową na bieg. Patrząc na układ biegów ma dość ciężki 13 bieg, gdzie pojedzie m.in. z Vacullikiem oraz Doyle. Anders ponownie ustawiony w dwóch biegach z juniorami, na których nie powinien tracić punktów. Sądzę, iż punkty może mu urwać jedynie wspomniany Doyle oraz Lebiediew. Z resztą zespołu Duńczyk jest w stanie sobie spokojnie poradzić. Linia wystawiona na Thomsena jest dość niska, tak więc sądzę iż warto iść w ten typ żużlowy. Jeśli problemy zdrowotne nie będą doskwierać Andersowi, to jest w stanie spokojnie pokryć tę linię. @power30

 

 

 

 

 

LVBET – 20 PLN za darmo dla nowych graczy. Zarejestruj się i użyj nasz kod „TYPYZUZLOWE”