Zamykamy VI rundę ligowej rywalizacji w najwyższej klasie żużlowej w Polsce. Ostatnie starcie w tej serii zapowiada się bardzo emocnjonująco, bo podrażniony Apator na swoim torze podejmie Motor Lublin. Próbujemy znaleźć dla Was na ten mecz zakłady bukmacherskie. PGE Ekstraliga niejednokrotnie dawała już nam powody do zadowolenia. Torunianie kiepsko wystartowali, nie zmieniają tego wygrane z Grudziądzem i Gorzowem, bo nie były też one najpiękniejsze. Cieniami siebie są Lambert i Dudek, to co powinien wozi Paweł Przedpełski, a do seniorskiej formy nie dojechał jeszcze Lampart. Za uszy swój zespół ciągnie Emil na którego dziś będą zwrócone oczy kibiców gospodarzy. U gości morale wywindowane do maksimum, bo jak może być inaczej, jeśli trzech zawodników Motoru kończy zawody GP na podium? Niekoniecznie dziś jednak będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Mistrzowie na Motoarenie na pewno będą musieli się napocić, aby wywieźć z Torunia zwycięstwo. Mamy dla Was typy na żużel na ten mecz na których warto się skupić.

Apator Toruń – Motor Lublin – typy żużlowe

  • Fredrik Lindgren poniżej 9.5 pkt kurs – 1.77 (LVBET)

W ostatnim spotkaniu 6 kolejki PGE Ekstraligi Apator Toruń podejmie na własnym torze Motor Lublin.  Z oferty typy bukmacherskie na żużel wybrałem typ przeciwko Fredrikowi Lindgrenowi. Freddie świetnie wszedł w sezon robiąc furorę na torach Ekstraligowych jak i w zawodach GP. Jednak Szwed na Motoarenie nigdy nie błyszczał, nie kojarzę go ze świetnych występów w Toruniu.

Motor kolejny raz osłabiony brakiem Dominika Kubery, oznacza to przetasowanie par. Lindgren w dwóch biegach będzie miał w swojej parze juniora na którym stracić punktów nie powinien. W 8 za rywala Szwed będzie miał jednak Emila Sajfutdinova tak więc strata tutaj punktów jest bardzo prawdopodobna. W biegu 1 i 13 czeka Freddiego bardzo ciężka przeprawa. W pierwszym biegu rywale przeciętni, bo Dudek i Przedpełski ale Szwed stanie na polu zewnętrznym, a do parowym będzie startowiec Hampel. W biegu 13 Freddie w parze ze Zmarzlikiem naprzeciwko Lamberta i Sajfutdinova. W tym właśnie biegu upatruję szansy na bardzo małą zdobycz punktów u Lindgrena i niewykluczona jest tutaj „zerówka”.

Ze względu na osłabienie Motoru typy ekspertów na ten mecz są podzielone i ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego spotkania. Uważam, że Lindgren pojedzie dzisiaj poniżej swojej tegorocznej dyspozycji i nie dopisze do swojego dorobku dwucyfrowego wyniku punktów w 5 pierwszych startach.@Jajs

 

  • Patryk Dudek poniżej 8,5 pkt. – kurs 1,80 (LVBET)

Patryk notuje jeden z najsłabszych sezonów od lat i najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie bardzo widać poprawę, ciężko więc być optymistą w dalszej części sezonu. Linie cały czas jednak na Dudka w miarę się trzymają, spróbujemy z tego skorzystać i polecamy szukać zakłady na żużel przeciwko Duzersowi na dzisiejszy pojedynek z Motorem.

Patrząc na biegi również próżno szukać dobrych wieści dla naszego reprezentanta w cyklu GP. Tak naprawdę którykolwiek wygrany wyścig będzie sukcesem. W pierwszym Patryk pojedzie na Hampela i Lindgrena w parze z Przedpełskim z którym też nie jest powiedziane, że wygra. W drugiej serii zaraz po równaniu z Lampartem powalczą przeciwko Fredce i Grzelakowi, więc tu dwójka spokojnie powinna wpaść. Start w dziesiątym biegu również przyniesie punkty, ale maksymalnie dwa, bo obok pojedzie Zmarzlik. Dwa biegi później po stronie Motoru Cierniak i Holder. Przewiduję przed nominowanymi 6-7 punktów Dudka, nawet plus ewentualny nominowany w których goście są bardzo mocni ciężko będzie przekroczyć 8,5.

To wszystko skłania nas dziś ku graniu przeciwko liderowi Apatora. Kursy na żużel wystawione dziś dość wcześnie przez bukmacherów a 1,80 wystawione na to zdarzenie jest dla nas dobrą opcją, którą Wam sugerujemy. @dwight

 

  • Hampel powyżej 7,5 punktów – 1,8 (LVBET)

W hitowym starciu 6. kolejki PGE Ekstraligi Apator Toruń zmierzy się z Motorem Lublin. Ciężko wskazać w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta. Dość ciekawym typem żużlowym jest zdobycz punktowa Jarosława Hampela. Mały miał dość przeciętny początek sezonu, gdzie średnio punktował na poziomie 6-7 punktów na mecz. Dość istotną sprawą jest fakt, iż przed ostatnim spotkaniem zmienił tunera i efekty były wymierne – 14 punktów. Rywal może nie był zbyt mocny, ale wynik robi wrażenie.

Analizując poszczególne biegi to Jarek ma dość ciężki 1 oraz 9 bieg. Na korzyść Jarka przemawia fakt, iż jest bardzo dobrym startowcem. Daje mu to spory handicap zwłaszcza w biegu inauguracyjnym. Ma dość łatwy 11 bieg, gdzie pojedzie w parze z młodzieżowcem na Lamparta oraz Przedpełskiego. Dwukrotnie pojedzie w parze z Holderem, który ostatnio imponuje formą. Przed rokiem Hampel na Moto Arenie punktował na solidnym poziomie – 9 i 12 punktów (w 6 startach). Należy również wziąć pod uwagę, iż w ekipie gospodarzy poza Sajfutinovem reszta zawodników jest dość chimeryczna. Tak więc sądzę, iż racjonalnym typem żużlowym na to spotkanie jest over punktowy zawodnika Motoru. @power30

 

 

 

 

LVBET – 20 PLN za darmo dla nowych graczy. Zarejestruj się i użyj nasz kod „TYPYZUZLOWE”