Drugi dzisiejszy mecz na który również mamy dla Was darmowe typy bukmacherskie na żużel. Rywalizacja Motoru z Apatorem zawsze eletryzowała, a po wygranej torunian w pierwszym starciu zrobiło się jeszcze ciekawiej. Zamknięcie dziewiątej rundy zapowiada się więc niezwykle smakowicie, tym bardziej, że obie ekipy podrażnione ostatnimi ligowymi porażkami. W pierwszym meczu mistrzowie Polski przegrali na Motoarenie przegrali 44-46, więc nie dość że muszą dziś walczyć o wygraną to i kwestia punktu bonusowego nie jest przesądzona.

Motor Lublin – Apator Toruń – typy i analizy

 

  • Jack Holder poniżej 9,5 pkt – kurs 2,10 (LVBET)

 

Wczoraj w SGP typowaliśmy dobry wynik Holder’a, który okazał się trafiony, więc dziś typujemy jego słabszy rezultat. Może nie do końca jest to racjonalne, ale typowanie żużla jest na tyle specyficzne, że czasem po prostu trzeba szukać takich rozwiązań. Nasyzm zdaniem linia po tak dobrym kursie pozwala na granie dziś przeciwko Kangurowi.

Ciężki numer Jack’a. Już w pierwszym biegu na nierozjeżdżonym torze pojedzie w parze z Hampelem przeciwko Lambertowi i Dudkowi, więc dwóm uczestnikom GP, a Jarek jest świetnym startowcem, więc to Polak może przewodzić w tej parze. W drugiej serii znów po równaniu i znów z seniorami, a w parze z Lindgrenem. W drugiej części zawodów wcale się Holderowi nie „poluzuje”. Zamknie trzecią serię ponownie z Fredką przeciwko Lewandoswkiemu i Emilowi. Najsłabiej obsadzony ma bieg dwunasty w którym ma dwóch juniorów i Przedpełskiego, tu więc jeśli nic się nie zdarzy powinna być trójka. Tak więc „programowe” cztery oczka, aby przekorczyć linię potrzeba jeszcze sześć. Nie będzie to dziś łatwe zadanie biorać pod uwagę wyczerpujące dla Australijczyka zawody w Teterow i trudnego dziś rywala z Torunia, który będzie chciał za wszelką cenę podgryźć gospodarzy.

Typy ekspertów wskazują dziś kilkupunktową wygraną Motoru. Gospodarze jednak dziś nie będą mieli spacerku i spodziewamy się zaciętej walki zarówno na starcie, jak i na dystansie. Punkty powinny rozkładać się po równo między zawodników i raczej nie ma się co spodziewać dziś kompletów nawet w przypadku Zmarzlika. Z tego wszystkiego najatrakcyjniej wygląda zakład na niższy od wystawionej linii wynik punktowy młodszego z braci Holderów. @dwight

 

  • Patryk Dudek powyżej 7.5 pkt – kurs 1.75 (LVBET)

9 kolejkę zmagań PGE Ekstraligi kończymy w Lublinie meczem Motor-Toruń. Z dzisiejszej oferty typy na żużel spróbuje zakładu na over punktowy zawodnika przyjezdnych. Patryk mocno ogarnął się względem początku sezonu, widać u niego większą prędkość co przekłada się lepsze punktowanie. Mówią nam to wyniki zarówno w lidze, IMP czy GP.

Dzisiaj Patryk ustawiony z numerem 1. Ogólnie x2 w parze z Przedpełskim i x3 na Jarka Hampela więc nie wygląda to źle choć Hampel u siebie jest mocny. Przyglądając się biegom bliżej mamy tak: 1 bieg od kredy z Lambertem na Hampela i Holdera. Bieg na papierze w mocnej obsadzie jednak Patryk ma wewnętrzne pole startowe więc liczę tu na około 2 punkty. Następnie dwa biegi ze wspomnianym Przedpełskim na Zmarzlika oraz parę Hampel-Grzelak. Liczę w obu przypadkach na 2 punkty co w teorii może nam dawać już 2,2,2. 11 bieg w parze z Wiktorem Lampartem na Lindgrena i ponownie Hampela. Przy jednym punkcie w tym biegu, trzeba będzie dołożyć jeszcze punkt w biegu nominowanym lub wcześniej gdy pojawi się szansa na rezerwę taktyczną.

Układ biegów nie wygląda źle. Dużo biegów Patryk ma na mocnego u siebie Hampela ale tylko raz Duzers zmierzy się ze Zmarzlikiem a także z Holderem i Lindgrenem. Kontynuując typowanie żużla warto mocno rozważyć ten typ, bo linia nie jest wygórowana i 8 punktów jest jak najbardziej dzisiaj w zasięgu Dudka.@Jajs

 

  • B. Zmarzlik poniżej 13 punktów – kurs 1,65 (etoto)

W najciekawszym spotkaniu 9. kolejki Motor Lublin podejmie Apator Toruń. Według exportów żużlowych zdecydowanym faworytem są Koziołki, które są żądne rewanżu po porażce 44-46 na toruńskiej Moto Arenie. Tym razem przyjrzymy się zawodnikowi Motoru – Bartoszowi Zmarzlikowi. Polak jest zdecydowanym liderem lubelskiego zespołu. Może to absurdalnie zabrzmi, ale w tym sezonie nieco bardziej męczy się z rywalami.  Dużo punktów musi wyszarpywać na dystansie. Ponadto domowy tor nie jest w tym sezonie handicapem dla Lublinian. Ponownie został przykryty plandeką, tak więc tor ponownie będzie dla nich zagadką.

Patrząc na układ biegów to teoretycznie najciężej wygląda 3 oraz 13. Zmarzlik dwukrotnie pojedzie przeciwko Emilowi oraz raz przeciwko Lambertowi. Ponadto wcale nie jest wykluczone, że jakieś punkty urwie mu Lindren, który na lubelskim torze spisuje się przyzwoicie. Ponadto pojedzie w silnie obsadzonym biegu 15, w którym może stracić punkty. Tym razem nie powinno być mowy, aby gospodarze korzystali z rezerw taktycznych, tak więc przed Bartkiem pięć startów.

Oczywiście typ mocno pod prąd biorąc pod uwagę Zmarzlika. Jednak niektóre biegi będą dość mocno obsadzone, na których Bartosz może stracić punkty. Sądzę, że ta linia jest 0,5 punktu za wysoka, dlatego też typem żużlowym na ten mecz jest under punktowy lidera gospodarzy. W przypadku osiągnięcia tej linii mamy zwrot, co nie jest też najgorszym rozwiązaniem. @power30

 

LVBET – 20 PLN za darmo dla nowych graczy. Zarejestruj się i użyj nasz kod „TYPYZUZLOWE”