Mecz zamykający III rundę PGE Ekstraligi odbędzie się na toruńskiej Motoarenia, gdzie Apator podejmie Spartę Wrocław. Faworytem spotkania są goście, którzy solidnie weszli w sezon pewnie pokonując Unię Leszno. Gospodarze dzisiejszych zawodów również nie zawodzą, zgodnie z planem w I rundzie pokonali Stal Gorzów. Torunianie w tym meczu pojechali bardzo solidnie i równo. Pierwsza linia punktowała najlepiej, druga dołożyła to co powinna, a juniorzy dorzucili swoje trzy grosze. Dziś będą chcieli napsuć wiele krwi faworytowi do złota. We Wrocławiu nie ma powodów do obaw, bo największe działa pięknie funkcjonują, dołączył do nich także Bewley, póki co dopasowuje się tylko Pawlicki i juniorzy po których spodziewano się więcej. Zapowiada się piękne zamknięcie rundy, a jeśli szukacie typów żużlowych na ten mecz to poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji, które dobrze rokują.

Apator Toruń – Sparta Wrocław – typy i analizy

 

  • D. Bewley powyżej 7,5 punktów – 1,72 (LVBET)

Bewley co roku notował słabsze pierwsze części sezonu, zazwyczaj drugie połówki były w jego wykonaniu piorunujące. W tym o dziwo jedzie od początku, więc przychodzi myśl, co on będzie robił w play-offach? Myślę, że Dana śmiało można traktować już jako pierwsza linia Sparty w której już są Łaguta, Janowski i Woffinden. Siła seniorów ekipy z Wrocławia jest ogromna. Idę dziś trochę pod górkę i proponuję jako swoje typy bukmacherskie właśnie overy Taia i Dana, bo linie na Janowksiego i Artioma są nie do gry, natomiast Brytyjczycy są traktowani przez bukmacherów, a poziomem sportowym dorównują swoim kolegom.

Bewley dobrze wspomina Toruń z zeszłego sezonu. Zaliczył tu dwucyfrowy wynik w walnie przyczynił się do zdobycia punktów przez Spartu w starciu z Apatorem. O powtórzenie tego wyniku może być trudno, ale zbliżenie się do niego jestem przekonany. Wystawiona linia spowodowana jest pewnie dwójką na starcie, co oznacza dość trudne biegi. Rudowłosy żużlowiec pokazał jednak już w tym sezonie, jak moc drzemie zarówno w nim samym, jak i w jego motocyklu, a kwintesencją tego był bieg nominowany z Unią, kiedy to nie dość, że Dan w świetnym stylu wyprzedził Holdera to jeszcze zrobił miejsce Janowskiemu dzięki czemu Spartanie odnieśli podwójne zwycięstwo. Może to są szczegóły, ale ja na takie szczegóły zwracam uwagę i zauważam w takich niuansach pewność zawodnika oraz szacunek, jakim darzy go zespół.
Według mnie to dobry typ bukmacherski na dziś, można go próbować zarówno w singlu, czy dublu, jak i dołożyć do jakiejśc niedługiej tasiemki. @dwight

 

  • T. Woffinden powyżej 9,5 punktów – 1,72 (LVBET)

Szukając dziś typów na PGE Ekstraligę polecam grać w kierunku Sparty oraz overy punktowe jej zawodników. Choć wyniku meczu nie typuję to moim pierwszym typem jest over punktowy Woffindena. Tai świetnie wszedł w sezon osiągając najlepszy wynik w starciu z Unią. Sam wynik jednak mi tak nie zaimponował, jak jazda oraz starty Brytyjczyka. Tajski świetnie wyglądał, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że był szybszy od Maćka i Artioma. Typy ekspertów na żużel oraz wystawione jednak dziś jakby tego nie ujęły bo linia na Woffindena nie wywindowana i moim zdaniem absolutnie do gry.
Mocnym argumentem jest Motoarena. Tai uwielbia ten obiekt, jego trzy ostatnie mecze ligowe w Toruniu to punkty w ilościach: 11,13 i 14. Jedzie spod jedynki, co znacza że najtrudniejsze ma pierwsze starty w których decydował będzie start, a momentem startowym, jak o dojazdem do pierwszego łuku Tajski imponował na inaugurację. Jeśli dziś to się powtórzy, a nie ma powodów, żeby nie miałoby się powtórzyć to nie boję się o ten typ. W trzeciej i czwartej serii, jak tor się już lekko odsypie Brytyjczyka czekają łatwiejsze starty, więc nawet jeśli nie pójdzie na starcie to rywale są na tyle słabsi, że można ich złapać na dystansie.
Jeśli szukacie typów bukmacherskich na żużel na to spotkanie to polecam mój podstawowy bet na Taia, który trafił z formą w start ligowych rozgrywek. @dwight

  • P. Przedpełski poniżej 6,5 punktów – 1,7 (LVBET)

W kolejnym spotkaniu żużlowej Ekstraligi, Apator Toruń zmierzy się ze Spartą Wrocław. Przeglądając ofertę bukmachera LVbet moją uwagę przykuła oferta na zdobycz punktową zawodnika Aniołów – Pawła Przedpełskiego. W meczu inauguracyjnym nie zachwycił, gdyż zdobył tylko 7 punktów na tle przeciętnego rywala. Zasadniczo ma dość łatwy tylko jeden bieg, w którym pojedzie z juniorami oraz Pawlickim. Ponadto dwukrotnie pojedzie z Lambertem, na którym nie powinien zdobyć punktów. Zwłaszcza trudno będzie o punkty w biegu 13, gdzie pojedzie w parze z Emilem na Janowskiego oraz Łagutę. Zresztą 9 bieg też będzie dość ciężki, gdyż pojedzie przeciwko Woffindenowi oraz Bewleyowi. Nie wykluczam, że Przedpełski nie pojedzie w biegu nominowanym lub zostanie zastąpiony w ramach rezerwy taktycznej. Mocna formacja seniorska wrocławskiego zespołu, solidni koledzy doparowi, ryzyko mniszej ilości startów, a także niezbyt wysoka forma sprawiają, że racjonalnym typem żużlowym na to spotkanie jest under punktowy Pawła Przepełskiego. @power30

  • Robert Lambert powyżej 9.5 pkt – kurs 2.00 (LVBET)

Na koniec 3 kolejki PGE Ekstraligi czeka nas absolutny hit w którym Apator Toruń podejmie Spartę Wrocław. Typy żużlowe na ten mecz nie są oczywiste, jednak zdecydowałam się zaufać Robertowi Lambertowi. Brytyjczyk po świetnym poprzednim sezonie kontynuuje dobrą passę, prowadząc swój zespół do wygranej nad Stalą Gorzów podczas inauguracji ligowej. Dzisiaj Lambo pojedzie z numerem 9 czyli zaczyna mecz już w 1 biegu razem z Patrykiem Dudkiem vs Tai Woffinden i Artiom Łaguta. Dużym handicapem dla Lamberta w tym trudnym biegu będzie wewnętrzne pole startowe. Następnie dwukrotnie w parze pojedzie z Pawłem Przedpełskim a rywalami będą Maciej Janowski oraz Mateusz Panicz w biegu 7, oraz w wyścigu 9 para Woffinden&Bewley. W 11 wyścigu dnia Robert pojedzie w parze z Wiktorem Lampartem naprzeciw Taia Woffindena oraz Piotra Pawlickiego i w tym biegu o punkty powinno być dużo łatwiej.

Robert aż trzykrotnie pojedzie przeciwko powracającemu do wysokiej formy Taiowi Woffindenowi ale z Janowskim, Bewleyem czy Lagutą czeka go tylko jeden bieg. W tym spotkaniu nie będzie łatwych biegów dla obu stron, lecz Robert na pewno mógł trafić gorzej, bo ani razu nie jedzie w parze z drugim obok niego liderem – Emilem Sajfutdinovem. Wśród dzisiejszych typów z PGE Ekstraligi podoba mi się właśnie opcja z overem punktowym Lamberta i polecam aby zagrać taki zakład.@Jajs

 

LVBET – 20 PLN za darmo dla nowych graczy – wpisz kod: TYPYZUZLOWE